خدمات صادرات کالا و محصولات

ارائه خدمت صادرات و کالا و محصولات شما

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انجام صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی از ظرافت و حساسیت های خاصی برخوردار هست که عدم توجه به آنها ممکن است سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این خصوص اتلاف کند. صادرات نیز مانند هر فعالیت تجاری دیگری نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش های علمی و همچنین تحرک و پویایی لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی می باشد.

پیشرفتهای اقتصادی و صنعتی در چند دهه اخیر و نیاز به دستیابی به بازارهای جدید و همچنین افزایش چشمگیر رقابت بین المللی سبب گشته تا حضور در این بازارها با توجه به روابط حاکم بر آنها از پیچیدگی خاصی برخوردار گردد، از طرفی هم حضور مداوم در بازارهای بین المللی برای بسیاری از کشورها از جنبه سیاسی و اقتصادی دارای اهمیت حیاتی بوده و بقا و یا عدم بقای اینگونه کشورها منوط به این امر مهم می باشد.

از این رو بازرگانی بین المللی وین ورد با توجه به سابقه و فعالیت چندین ساله خود در زمینه مدیریت خدمات صادارت کالا به چین و صادرات کالا به تایوان، تصمیم به ارائه خدمات مدیریت صادرات برای تولیدکنندگان ایرانی در دفتر ایران خود گرفته که محصولات داخلی را به نمایندگی از تولیدکنندگان صنعتی، گروه های کشاورزی و توزیع کنندگان، در بازارهای خارجی بازاریابی کند.

هلدینگ هوانوردی آسمان به عنوان یک واسطه صادراتی که برای کمک به بنگاه های اقتصادی ایران در جهت ورود به بازارهای جهانی ایفای نقش خواهد کرد، این نقش به عنوان یک دپارتمان انحصاری فروش صادراتی برای صادرکننده ها عمل خواهد کرد.

ماهیت خدمات مدیریت صادرات هلدینگ هوانوردی آسمان در زمینه ارتقای ارزش افزوده می کوشد که این خود یعنی زمینه هایی غیر از بازاریابی بین المللی را پوشش میدهد، از جمله شناسایی و انگیزش تقاضاهای بازاریابی بین المللی و همچنین نحوه پردازش و پاسخ صحیح به تقاضای بازارهای خارجی و به عبارتی تسهیل تجارت خارجی به بنگاه های تولیدی-صادراتی ارائه میدهد که در نتیجه بنگاه های اقتصادی از ورود به بازارهای جهانی منتفع خواهند شد و وین ورد نیز از ایجاد رابطه بلند مدت بین صادرکننده و خریدار سود خواهد برد.

 روش مراحل صادرات کالا مربوط به هوانوردی و غیر هوانوردی در هلدینگ هوانوردی آسمان

 • به مشابه یک نمایندگی عمل خواهد کرد، به طوریکه در یک بازار حضور پیدا میکند و به دنبال جذب مشتریان خارجی هستند ولی با نام خود صادرکننده اصلی فعالیت میکند، فاکتورها به تام خود تولید کننده صادر میشود و به تولید کننده در تمامی مراحل و جزئیات انجام صادرات کمک میکند، در این حالت صادرکننده خود ریسک عدم پرداخت پول را میپذیرد و ممکن است قیمت را به تولید کننده پیشنهاد دهد ولی در این حالت تصمیم و قیمت نهایی توسط تولیدکننده گرفته میشود.
 • در سایر موارد  هلدینگ هوانوردی آسمان به عنوان یک توزیع کننده انحصاری عمل میکند بطوریکه محصول را از تولیدکننده با یک قیمت ثابت و توافقی میخرد و سپس به مشتری خارجی با قیمت مورد نظر خودش می فروشد، در این حالت مسئولیت صدور فاکتور و پذیرش ریسک عدم پرداخت بر عهده  هلدینگ هوانوردی آسمان خواهد بود و تولید کننده کنترلی بر روی قیمت صادراتی ندارد و اطلاعات مشتری نیز محفوظ باقی خواهد ماند.

نقاط تمایز مدیریت خدمات صادرات  هلدینگ هوانوردی آسمان و نحوه ارائه آن به منظور دستیابی به فروش صادراتی به شرح زیر می باشد:

تحقیقات بازار بین المللی

یکی از مهمترین و کلیدی ترین مراحل صادرات کالا، انجام درست تحقیقات بازار می باشد که در دولایه تحقیقات بازار اولیه و تحقیقات بازار ثانویه انجام خواهد گرفت. خروجی و هدف از ارائه این خدمت پیدا کردن بازار هدف مناسب و قابل فعالیت خواهد بود.

تحقیقات بازار اولیه و شناسایی کشورهای هدف (Quick Review)

 1. بررسی داده های تجاری بر اساس HScode

بررسی میزان واردات و صادرات محصول مورد مطالعه در کشور های واردکننده جهان, کشورهای واردکننده همسایه , کشورهای وارد کننده از ایران , کشورهای وارد کننده در حال رشد , کشور های صادر کننده جهانی , کشورهای صادر کننده همسایه.

 1. شناسایی کشورهای هدف (اولیه)

 2. تکمیل تحقیقات بازار اولیه در کشور های هدف (اولیه)

موارد قابل بررسی در بخش تحقیقات بازار اولیه در تکمیل تحقیقات بازار اولیه در کشورهای هدف عبارتند از: هزینه های حمل , هزینه های ورودی ,شرایط تعاملات سیاسی و اقتصادی , شرایط بانکی بین ایران و کشورهای هدف ,میزان سرانه تجارت ایران در کشورهای هدف ,تعرفه های ترجیحی کشور هدف با سایر کشور های صادر کننده

 1. انتخاب و اولویت بندی کشورهای هدف نهایی

تحقیقات بازار ثانویه    (Deep Market Research)

 1. بررسی رقبا حاضر در بازار و تهیه شناسنامه رقبا
 2. بررسی برترین برند های حاضر در بازار(یا مطالعه میدانی, اینترنتی و …)
 3. بررسی برندهای برتر کیفی در بازار (ایجاد تصویر کیفی)
 4. بررسی کانال توزیع در بازار هدف )از لحظه ورود کالا به کشور هدف تا چگونه به end user می رسد(
 5. مارژین کانال توزیع (از لحظه ورود کالا به کشور چند درصد به چند درصد اضافه می شود به قیمت)
 6. قیمت های مصرف کننده در بازار هدف
 7. شاخص های اثر گذار بر رفتار مصرف کننده (مطالعه میدانی)
 8. ابزار های موثر تبلیغاتی در صنعت هدف در کشور هدف (مطالعه میدانی)
 9. شرایط بسته بندی محصولات
 10. الزامات ورود به کشور هدف از جمله گواهی ها و مجوز های مورد نیاز در بازار هدف
 11. شرایط مالیاتی و الزامات ثبت شرکت و …

منابع مطالعاتی در این خدمت

 1. مطالعات کتابخانه ای
 2. کسب اطلاعات از رایزن تجاری
 3. تحقیقات اینترنتی
 4. تحقیقات میدانی
 5. مصاحبه با خبرگان در حوزه صنعت (تجارت قبلی صادرکنندگان)
 6. صحبت ها و تجارب کارفرما

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما همراه باشید.

 

ارتباط با هلدینگ سیمرغ آریایی

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان  آسمان طبقه پنجم واحد هشت

تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9228516791(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

درباره سیمرغ آریایی

هلدینگ سیمرغ آریایی برای ایجاد و توسعه تکنولوژی در ایران دو فرایند مشخص می توان در نظر گرفت . از یک سو، فرایندی که از دانش علمی آغاز می شود و کاربردهایی عملی به دنبال دارد که می توان در اختیار شرکتها و مجموعه ها قرار داد و از سوی دیگر، فرایندی  که با گردآوری دانش تجربی درهلدینگ سیمرغ آریایی آغاز شده است و با در اخیار قرار دادن برای این مجموعه ها بهترین ساختار  در بخش های مختلف تجارت عمومی و مالی خدمت رسانی را ایجاد می نماید.

کلیه بخش های هلدینگ سیمرغ آریایی به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شرکتها و مجموعه ها و پرسنل عزیز در ایران و سراسر دنیا می باشد و ما در هر لحظه پاسخگو درخواستهای شما هستیمآخرین اخبار هلدینگ سیمرغ

بازدید از سایت ما

038572
نمایش امروز
نمایش دیروز
نمایش این هفته
نمایش هفته گذشته
نمایش این ماه
نمایش ماه گذشته
کل بازدید از ما
267
470
1544
33547
8324
21418
38572

IP بازدید کننده 100.24.115.215
2022-05-16 06:02

Search