به سایت خدمات مهاجرت، خرید ملک ، سرمایه گذاری ، ویزا سیمرغ خوش آمدید.

faarenfrderuestr

کالایی در سبد نیست

هوشمند سازی مجموعه هندلینگ

هوشمند سازی مجموعه هندلینگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعریف عمومی خدمات فرودگاهی

پل ارتباطی و واسطه ای بین ایرلاین و مسافران که زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و بر طبق قوانین و دستورالعملهای بین المللی یاتا و ایکائو اقدام به انجام عملیات مربوط به هر پرواز طبق قرارداد فی مابین ایرلاین و شرکت خدمات فرودگاهی می نماید می باشد.

تعریف ارائه شده در دستورالعمل تاسیس شرکتهای خدمات زمینی فرودگاهی (هندلینگ ) از سوی سازمان هواپیمایی کشوری

ماده 2 و 3 : شرکت خدمات زمینی فرودگاهی به شخص حقوقی اطلاق می شود که از سازمان هواپیمایی پروانه بهره برداری در یک یا چند فرودگاه را دریافت داشته و تصدی امور اداره ، نگهداری و بهره برداری خدمات زمینی فرودگاهی را به عهده دارد که شامل تامین و تعمیر و نگهداری وسایل و تجهیزات ، تامین نیروی انسانی مجرب ، جابجایی مسافر و بار ورودی و خروجی از هواپیما به پایانه و بالعکس ، سوار و پیاده کردن مسافر، تخلیه و بارگیری ، حمل افراد بیمار و معلول و سالخورده ، انجام تشریفات مسافر ورودی و خروجی در پایانه ها ، قبول و پذیرش بار خروجی و تحویل بار ورودی به صاحب بار ، جابجایی و هدایت تجهیزات مورد نیاز هواپیما جهت خدمت رسانی ، نظافت هواپیما ، نگهداری اشیای گمشده می گردد.

نوع فعالیت

نوع فعالیت شرکت خدمات فرودگاهی (هندلینگ) مبنی بر ارائه ی خدمات مسافر و بار همراه ، خدمات کنترل بارگیری ، خدمات هواپیما ، خدمات بار و پست ، خدمات کترینگ ، و خدمات سوختگیری و ... می تواند باشد.

که البته لازم به ذکر است که برخی از خدمات فوق میتواند به چند شرکت خدماتی تخصصی کوچکتر تقسیم و محول شود که بنا به قرارداد فی مابین شرکتها قابل اجرا می باشند.

 

ما با تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی ، متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید