به سایت خدمات مهاجرت، خرید ملک ، سرمایه گذاری ، ویزا سیمرغ خوش آمدید.

faarenfrderuestr

کالایی در سبد نیست

هوشمند سازی شرکت هواپیمایی

هوشمند سازی شرکتهای هواپیمایی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند

دنیای امروزه برای ما دنیایی است که هر حرکتی در آن با تکنولوژی و اینترنت گره خورده است. کمترین و اساسی ترین نیازهای زندگی امروزه ی ما این پتانسیل را دارند تا با اتصال به اینترنت برطرف شوند. حال با تمام این اوصاف، سردمداران صنعت هواپیمایی این را از نظر خود دور نکرده اند که مسافران این دوره و زمانه ی هواپیماها حتی بر فراز ابرها نیز به دنبال استفاده از اینترنت و هر تسهیلاتی هستند که می توانند از طریق اتصال به اینترنت به دست آورند. به همین خاطر است که شرکت های هواپیمایی با هم در کورس هستند تا در برآوردن فناوری های هوشمند در هواپیماهای خود از یکدیگر سبقت بگیرند اما در این میان، برخی از بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند از همه ی ایرلاین ها دیگر سرتر هستند. ما امروز در الی گشت می خواهیم این شرکت ها را به همراه مزایایشان به شما معرفی نماییم.

بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند
مطالب مرتبط:
کشور هند بیشترین تعداد خلبان زن در دنیا را دارد!
هواپیماهای آزمایشی که تاکنون در مورد آن ها نشنیده اید
نکاتی برای مسافران هواپیما که دارای اضافه وزن هستند!

همانطور که در مقدمه برای شما مختصری شرح دادیم، دسترسی به اینترنت حتی در یک پرواز کوتاه و یا طولانی امروزه برای بسیاری از افراد مهم است و تبدیل به یکی از اولویت ها شده است و طبیعتا شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان سعی بر این دارند تا گوی سبقت را از یکدیگر بربایند و در این زمینه بهترین باشند. با توجه به این اوصاف، هماهنگ ‌ترین شرکت های هواپیمایی جهان با تکنولوژی روز از نگاه کارشناسان و مسافران بر اساس استانداردها معرفی شده اند.

به صورت کلی دارا بودن امکانات تکنولوژیکی در حین عمل پرواز در یک هواپیما، به صورت فزاینده ‌ای به عنوان یکی از نیازهای اساسی مسافران تبدیل شده است. امروزه برای تمامی ایرلاین ها و شرکت های مسافرتی این موضوع مطرح است و به عنوان یک پیش فرض اساسی در آمده است که برای مسافرانی که نیاز به دستگاه ‌های ارتباطی شخصی خود برای کار و سرگرمی در حین سفر دارند، اتصال به اینترنت پر سرعت را فراهم نمایند.

فناوری

طی یک مطالعه و تحقیق جدید که توسط سیستم تراوِلوکا (Traveloka) که یک سرویس رزرو هتل و بلیط هواپیما است، به تازگی در زمینه ی پروازهای طولانی مدت ۵۰ شرکت هواپیمایی که اتفاقا نیز دوستدار تکنولوژی معرفی می شده اند را انجام داده است و نحوه ی اتصال به WiFi در پرواز و در هواپیما، پهنای باند اینترنت، اتصالات برقی و کیفیت اتصال مسافران به اینترنت از طریق پیام ‌های متنی و تکست، تماس‌ های تلفنی و برنامه ‌های زنده ی تلویزیونی و چند عامل تاثیرگذار دیگر در میان آن ‎ها با یکدیگر را مقایسه نموده است و نتیجه ی آن نیز در مدل های آماری مختلف راستی آزمایی کرده و مورد بررسی قرار داده است و بر این اساس بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند که از یکدیگر در این زمینه و ارائه ی خدمات به مسافران برتر هستند را شناسایی و معرفی نموده است. توجه نمایید که عامل اصلی و مهمی که در معرفی برترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند وجود دارد، میزان رضایتمندی و استفاده ی مسافران از خدمات فناوری هوشمند هواپیمایی های گوناگون است. حال می خواهیم به معرفی شرکت های هواپیمایی برتر در ارائه ی فناوری هوشمند که در این لیست قرار گرفته اند، بپردازیم.

فناوری هوشمند

اولین شرکت هواپیمایی که در صدر این لیست قرار گرفته است، شرکت هواپیمایی قطر ایرویز است. اولین و مهم ترین دلیلی که باعث شده است تا این شرکت بهترین در ارائه ی خدمات تکنولوژیکی به مسافران شده این است که، این شرکت هواپیمایی امسال به راه اندازی Super WiFi اقدام نموده است.

این سرویس آن قدر برای مسافران هیجان انگیز و مورد استفاده بوده است که باعث شده تا این شرکت هواپیمایی امسال از طرف بسیاری از اتحادیه های هواپیمایی و پروازی مختلف مورد تقدیر و قدردانی قرار بگیرد. شرکت هواپیمایی قطر همیشه از آن دسته از شرکت های هواپیمایی بوده که در استفاده از تکنولوژی های پروازی چه در سیستم پرواز و چه برای مسافران خود پیشرو و سرآمد بوده است و حالا هم برای ارائه ی خدمات اینترنتی و هوشمند نه تنها در کابین پروازی بلکه برای مسافران در صدر این لیست قرار گرفته است. شرکت هواپیمایی بعدی که رتبه ی دوم را در لیست بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند قرار گرفته است، ایرلاین رقیب شرکت هواپیمایی قطر یعنی شرکت هواپیمایی امارات است.

این شرکت هواپیمایی علاوه بر ارائه ی اینترنتی بی سیم بسیار پر سرعت؛ ۳۵۰۰ شبکه ی فیلم، نمایش‌ های تلویزیونی، موسیقی، بازی ‌ها و پخش زنده و آنلاین برنامه های زنده ی تلویزیونی از جمله ی دیگر خدمات این شرکت هواپیمایی اماراتی به مسافرانش در حین پرواز است که باعث رضایت مسافران از آن شده است.

شرکت

شرکت هواپیمایی امارات را بیشتر به خاطر خدمات در حین سفر و همچنین واگن های بسیار پیشرفته اش می شناسند اما گویا در این میان باید ویژگی های ارتباطی و تکنولوژیکی را به لیست خدمات بسیار عالی این شرکت هواپیمایی و پروازهایش اضافه نماییم. پس از شرکت هواپیمای امارات، شرکت بعدی که رتبه ی سوم را در لیست بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند قرار گرفته است؛ شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز است.

این شرکت هواپیمایی پس از شرکت ‌های هواپیمایی لوفت‌ هانزا، امریکن ایرلاینز و یونایتد کنتیننتال در رتبه ی چهارم از فهرست بزرگترین شرکت ‌های هواپیمایی جهان قرار گرفته است. هواپیمایی دلتا در سال ۲۰۱۳ با انتقال ۱۶۴٫۶ میلیون مسافر، به‌عنوان دومین شرکت هواپیمایی جهان، بر پایه تعداد انتقال مسافر، شناخته شد. شرکت هواپیمایی دلتا در سال ۲۰۱۳ میلادی با انتقال ۱۶۴٫۶ میلیون مسافر در سال، توانست تا به‌ عنوان دومین شرکت هواپیمایی در جهان که بر پایه ی تعداد انتقال مسافربزرگی آن ها تعیین می شود، شناخته شود. در حال حاضر شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز روزانه به ۲۴۷ مقصد در سراسر جهان پروازهای مستقیم دارد. و اما علتی که باعث شده این شرکت در این لیست قرار بگیرد این است که این شرکت سرویس رایگان پیام متنی موبایل را در هنگام پرواز برای مسافران در نظر گرفته است که همین باعث شده تا رتبه ی سوم بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند را به خود اختصاص داده است.

از رتبه ی چهارم تا رتبه ی دهم لیست بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند هر شرکت هواپیمایی که قرار دارد، دارای خدمات کامل در زمینه ی سرگرمی های آنلاین و تکنولوژی های مرتبط با خدمات اینترنت پر سرعت و بی سیم است.

شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند

در ادامه ی معرفی لیست ۱۰ شرکت هواپیمایی برتر در زمینه ی هماهنگی های تکنولوژی با مسافران عبارتند از شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، شرکت هواپیمایی جت بلو ایرویز، شرکت هواپیمایی کاتای پسیفیک، شرکت هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، شرکت هواپیمایی اتحاد ایرلاینز و همچنین شرکت هواپیمایی اوا ایر نیز به چشم می‌ خورد.

این شرکت های هواپیمایی برای این که در بین ۱۰ هواپیمایی برتر در این لیست قرار بگیرند، شرایط را برای مسافران پرواز خود به گونه ای به وجود آورده اند که همه ی همراهان و مسافرانشان فرقی بین حضورشان در یک وسیله ی حمل و نقل زمینی با حضور در هواپیما به عنوان یک وسیله ی پروازی که با سطح زمین نیز فاصله دارد فرقی برایشان نداشته باشد. امروزه شرایط به گونه ای است که مخصوصا کسانی که سفرهای طولانی مدت و یا با مقاصد کاری و تجاری انجام می دهند، حتما برای آن ها مهم است تا به اینترنت و سرگرمی های تکنولوژیکی و مرتبط با اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند اوقاتشان را آن گونه که می خواهند در مدت پرواز سپری کنند.

به همین خاطر بیشتر مسافران در ابتدا بررسی می کنند که ایرلاینی که می خواهند با آن سفر کنند آیا در لیست بهترین شرکت های هواپیمایی با فناوری هوشمند هستند یا خیر. به طور مثال شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز که نه تنها بزرگ ترین ایرلاین در بریتانیا از نظر تعداد ناوگان به شمار می رود بلکه یکی از بزرگ ترین و معتبرترین ایرلاین های دنیا در زمینه ی ارائه ی خدمات هوشمند در کابین هایش به شمار می رود.

بهترین شرکت های هواپیمایی

در واقع باید بگوییم که بریتیش ایرویز نه تنها به خاطر ۳۰۶ فروند هواپیما شبکه ی پروازی گسترده ای که دارد و روزانه به ۱۸۳ مقصد در سرتاسر دنیا پرواز مستقیم دارد، معروف شده است بلکه این شرکت هواپیمایی به دلیل امنیت پرواز و کیفیت خدمات هوشمند همیشه زبانزد خاص و عام بوده است و بسیاری از افراد در هنگام سفر سعی می کنند بلیط هواپیمای بریتیش ایرویز را تهیه کنند. دیگر هواپیمایی ها همانند شرکت های هواپیمایی قطر و امارات و بریتیش ایرویز، دارای پیشینه ای بلند بالا هستند اما چه عواملی برای دسته بندی تراولولکا مهم بوده است و بر چه مبنایی این شرکت های هواپیمایی دسته بندی شده اند؟

معاون ارشد بخش گسترش تجاری تراولوکا آقای سزار ایندرا در این زمینه می گوید که: این درست نیست که بگوییم شرکت‌ های هواپیمایی مشهور یا گران‌ ترین صندلی‌ های هواپیما الزاما باید دارای بهترین سرگرمی‌ های داخل پرواز و اینترنت پرسرعت بی سیم باشند و آن را به مسافران خاصی ارائه کنند. تحقیقات گروه ما نشان داده است که همیشه ایرلاین ‌های معروف و گران در این لیست نیستند. در حقیقت، برخی از شرکت‌ های هواپیمایی ارزان قیمتی همچون شرکت هواپیمایی جت بلو ایرویز، خود را به بالای این لیست رسانده‌ اند و به مشتریان خود اتصال به اینترنت را داده اند.

 

ما با تامین نیازهای مالی و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی ، متمایزترین خدمات و پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر ازانتظار برآورده نماییم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید