+دفتر مرکزی : 982191010209 

آشنایی با اتحاد هواپیمایی سیمرغ

 

شرکتهای هواپیمایی با داشتن ساختار سنتی در زمان ارائه خدمات دچار خطای انسانی و  مشکلات برای مسافران و پرسنل اداری و فرودگاهی و یا تاخیر در پرواز و عدم دریافت درست خدمات مسافران در طول سفر می گردد و این اتفاقات  باعث کاهش سود ایرلاینها شده و هزینه های جاری شرکت را تا حد چشم گیری افزایش میدهد . ایرلاینها هزینه های زیادی را بابت خدمات به مسافران پرداخت می نمایند  و برای جبران این هزینه ها مجبور هستند از کیفیت خدمات خود کم نمایند و یا از نیروهای خود بیش از حد کار بخواهند این مسایل باعث تاثیر منفی در روحیه پرسنل و کاهش اعتبار ایرلاین و نگرش مسافر  می گردد. با دلیل وجود تحریم های موجود ایرلاینها مشکلات زیادی را دست به گریبان کرده و در حال حاضر اگثر ایرلاینها زیان ده هستند و به سختی روزگار سپری می کنند ولی مشکل اصلی ایرلاینها عدم مدیریت درست دارایی های موجود سخت افزاری و نرم افزاری و تجهیزات  خود می باشد که می توانند با مدیرت منابع مالی و انسانی خود بهترین شرایط را داشته باشند و اثرات بد تحریم را کمرنگ نمایند .

شرکت پیشگامان هوشمند سیمرغ آریایی با نام تجاری  هلدینگ سیمرغ آریایی به منظور تسهیل در ارائه خدمات ایرلاینها و کاهش هزینه های جانبی و افزایش درآمد ایرلاینها با تلاش تیم اجرایی خود سیستم یکپارچه اتحاد هواپیمایی سیمرغ را طراحی و راه اندازی نموده است که با استفاده از فناوری بومی و روز دنیا بتواند بهترین خدمات را به مسافران شرکتهای هواپیمایی را در فرودگاه و طول پرواز ارائه نماید و در تلاش است مشکلات ایرلاینها را تا جایی که امکان دارد کاهش داده و کیفیت خدمات مسافران و بهره وری شرکتهای هواپیمایی را بالا ببرد .

هلدینگ سیمرغ آریایی با مشاهده مشکلات و نواقص موجود و نحوه ارائه خدمات در فرودگاهها و سرویس دهی ایرلاینها و بررسی نیازها در ارائه خدمات تصمیم  به ایجاد  فناوری جدید ملی در این زمینه نماید  که در ایران کم نظیر می باشد و این ساختار اتحاد هواپیمایی سیمرغ می باشد و با این سیستم  بیشتر خدمات شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی و فرودگاهها را به صورت یکپارچه  و متمرکز به یکدیگر متصل می گردد و سرویس به مسافران در فرودگاه و طول سفر با سرعت و کیفیت بهتری ارائه می گردد .ساختار این فناوری بومی بوده و توسط متخصصان داخلی برنامه ریزی ،  طراحی و اجرا گردیده است تا بتواند خدمات مورد نیاز مسافران را در طول سفر از ابتدا تا انتهای سفر به صورت کامل و کمترین هزینه تامین نماید  .

در این فناوری ایرلاینها و فرودگاه اکثر خدمات مسافران خود  را از طریق سیستم ارائه می نمایند  و نظارت شبانه روزی به عملکرد نیروهای خود و ارزیابی خدمات دریافت شده توسط مسافران را در اختیار مدیران ایرلاینها  و فرودگاهها قرار می دهد و این سیستم هیج دسترسی به اطلاعات محرمانه ایرلاینها نخواهد داشت و فقط سرویس دهی خدمات مسافران را تسهیل می نماید..

 برخی از خدمات این سامانه فروش بلیط و ترانسفر و خدمات رفاهی به مسافر ، سرویس دهی و پذیرایی در فرودگاه و  مشاوره و اطلاع رسانی مسافران را پوشش می دهد و هزینه های جانبی  و مشکلات اجرایی ایرلاینها را تا  حد چشمگیری کاهش می دهد و واسطه ها را کامل حذف می نماید و با استفاده از این ساختار ایرلاینها می توانند به راحتی پروازهای خود را سیستمی و بدون نیاز به چارتر کننده عرضه نمایند و سود اصلی فروش بلیط ها به جیب خود ایرلاینها میرود و باعث ارتقاء سطح مالی و عدم نیاز به چارتر کنندگان می گردد . با اجرای درست و اصولی این ساختار ملی در هر ایرلاین دیگر ارائه خدمات به صورت سنتی جایی نخواهد داشت و کلیه خدمات به صورت یکپارچه و آنلاین در کمترین زمان با بیشترین دقت و ضریب امنیتی بالا و کمترین هزینه ارائه می گردد و مدیران ارشد ایرلاینها و فرودگاه ها به راحتی می توانند در هر ساعت از شبانه روز نحوه خدمت رسانی به مسافران را ارزیابی نمایند  و به صورت مستقیم با مسافران و پرسنل در ارتباط باشند . همه ایرلاینهای عضو این ساختار با کمک و حمایت یکدیگر میتوانند بهترین خدمت رسانی را به مسافران خود داشته باشند و صنعت هوانوردی را این مشکلات موجود نجات دهند.

با استفاده از این سیستم در صورت تاخیر زیاد یا کنسلی پروازی سیستم به صورت مکانیزه با ایرلاینی که اولین پرواز را به شهر مقصد را دارد و امکان سرویس دادن به مسافران را دارد منتقل میگردند و مسافران توسط ایرلاین دیگر در کمترین زمان جابجا میگردد و تا زمان جابجایی مسافران توسط نیروهای مجموعه بدون در نظر گرفتن ایرلاین خاصی  و مورد پذیرایی قرار میگیرند .در حال حاضر این سرویس برای کاربرانی است که از سیستم سرویس میگیرند و در صورت مشارکت خود ایرلاینها در این ساختار به کلیه مسافران این ایرلاین در پرواز های داخلی و خارجی بدون محدودیت سرویس ارائه میگردد

اتحاد هواپیمایی سیمرغ یک سیستم یکپارچه نوین و کاملا بومی بوده که توسط نیروهای توانمند ایرانی طراحی و اجرا گردیده است و هیچ محدودیتی برای ارائه خدمات در زمینه های مختلف ندارد و با کوچکترین تغیر در ساختار  می تواند هر بخشی از نیازهای ایرلاین را پوشش دهد و برای مدیران ارشد نظارت بر بخش ها و واحد های شرکت را  در کمترین زمان امکانپذیر نماید.

این سامانه هزینه های جانبی شرکتها را تا پنجاه درصد کاهش داده و کیفیت سرویس دهی را تا حد چشمگیری افزایش می دهد و می تواند برای ایرلاینها بخاطر همکاری و مشارکت در این سیستم درآمد زایی ایجاد نماید. 

منابع درآمدی برای ایرلاینها از طریق سیستم فروش و ارائه خدمات به مسافران در زمینه های مختلف تامین می گردد.

ساختار اتحاد هواپیمایی سیمرغ در حال اجرا می باشد در کمترین زمان کلیه خدمات صنعت هوانوردی ایران را پوشش می دهد و سرویس دهی را در فرودگاه و طول سفر کاملا متحول می نماید و هیچ چیز نمیتواند جلوی رشد سریع این فناوری را بگیرد و با حرکت رو به جلو و ایجاد ساختار ها و راهکار های جدید این سرعت بیشتر می گردد و مجموعه هایی که با این موج هم سو شوند میتوانند در سود این فناوری بزرگ سهیم باشند در غیر این صورت از میدان خارج می شوند . شرکتهایی که به صورت سنتی فعالیت میکنند در کمترین زمان توانایی ادامه فعالیت را نخواهند داشت و مجموعه های موفق می شوند که با فناوری روز دنیا هم سو می شوند

انحصار این پروژه در اختیار شرکت پیشگامان هوشمند سیمرغ آریایی (هلدینگ سیمرغ آریایی) بوده و قابل فروش و یا انتقال نمی باشد.

برای رزرو سفر دایره ایران و اقیانوس آرام، لطفا اینجا کلیک کنید .

 

کتاب و پرواز

دور دنیا

دور دنیا

 • تنها بلیط معتبر همه اعضای Simorgh Airlines است
 • مسافرت باید در همان کشور شروع و پایان یابد
 • دنبال یک جهت جهانی (شرق یا غرب)
ابزار آنلاین ما

ابزار آنلاین ما

 • قوانین را برای شما تایید می کند
 • نقل قول های قابل اجرا
 • می توانید مقصد را بکشید
 • در دسترس انگلیسی، ژاپنی و آلمانی است
 • صرفه جویی، ایمیل، چاپ و یا سفر خود را به اشتراک بگذارید
چک لیست

چک لیست

سفر شما باید:

 • حداقل 2 توقف داشته باشید
 • یک بار اقیانوس اطلس را عبور دهید
 • یک بار اقیانوس آرام را صلیب کنید
 • شروع و پایان دادن به همان کشور
انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

 • مدت اقامت: 3 روز تا 1 سال
 • هزینه Rebooking: رایگان
 • بین 2 تا 15 توقف
 • حداکثر کوپن پرواز: 16
فواید

فواید

کرایه ی جهانی شما برای کسب امتیازات و امتیاز در برنامه Flyer Frequency شما به نفع شما خواهد بود. برای جزئیات بیشتر به قوانین برنامه مراجعه کنید.

الهام بخش

الهام بخش

اجازه دهید ما را با برنامه های مضمون دور جهان ما الهام بخش . شما هم اکنون می توانید از موضوعات مختلف انتخاب کنید و یک مسیریاب پیشنهادی ارائه خواهد شد.

نقل و انتقالات / متوقف کردن

نقل و انتقالات / متوقف کردن

شما مجاز به حداقل 2 و حداکثر 15 توقف است. توقف در طول 24 ساعت یا بیشتر بین دو پرواز طول می کشد در حالی که انتقال کمتر از 24 ساعت است.

 

دور دنیا

دایره اقیانوس آرام

سفرم را بررسی کن

رسید مسافر

بازدید از سیمرغ

034614
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید آخرین ماه
آمار کل بازدید
246
172
1736
31504
4457
6378
34614

آی پی شما: 34.236.38.146
2019-08-23 23:18

تماس با اتحاد هواپیمایی سیمرغ

 •  
  دفتر مرکزی: ایران تهران تهرانسر بلوار گلها خیابان پانزدهم.
  دفتر فروش: ایران تهران تهرانسر بلوار گلها خیابان هشتم.
 •  
  +دفتر مرکزی : 982191010209
  +پشتیبانی : 989302531800
   
 • نرم افزار اتحاد هواپیمایی سیمرغ 
 • نتیجه تصویری برای دانلود

Offcanvas